Z myślą o wyjątkowych chwilach w życiu naszych gości, w Olivio organizujemy m.in. obiady weselne, rocznice, urodziny, babyshower, imprezy firmowe i wiele innych. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie. Stawiamy na bezpośredni kontakt z klientami, dlatego zapraszamy na spotkanie w naszej restauracji w celu omówienia szczegółowo wszelkich detali związanych z rezerwacją (menu, ustawienia stołów i inne).  To sprawia, że każde przyjęcie organizowane w Olivio jest jedyne w swoim rodzaju.  

O wszystko dbają osobiście właściciele, którzy z wykształcenia są kucharzami i na co dzień gotują w Olivio. Serwowane są dania kuchni włoskiej, jednak dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogą oni na życzenie klienta przygotować również dania z kuchni polskiej.

Przestronne i eleganckie wnętrza restauracji Olivio, które pomieszczą nawet 50 osób, możliwość wynajęcia sali lub całej restauracji sprawia, że jest to miejsce idealne na spotkania w większym gronie. Dodatkowo o atmosferę zadba nasza fachowa i miła obsługa.

Proponujemy specjalną ofertę dla grup:

 

  • dania dopasowane do życzeń naszych gości
  • możliwość rezerwacji jednej z dwóch sal lub cała restauracja
  • specjalna oferta dla grup zorganizowanych
  • na życzenie klienta muzyka na żywo
  • piękne zaproszenia okolicznościowe w formie elektronicznej są w cenie


W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt  pod numerem 61 670 34 47 lub na poznan.olivio@gmail.com